Brick Wood

Brick Wood

Technologia

Nowa technologia w branży budowlanej

Brick Wood jest alternatywą dla tradycyjnych metod stawiania domów. Nieskomplikowany proces budowy, trwałość i ekologiczna struktura naszych cegieł gwarantują spokój i komfort domowników.

Bloczki Brick Wood

Nasza technologia bazuje na mocowaniu cegieł za pomocą wkrętów i pianki montażowej. Każda cegła posiada wbudowany łącznik, który pozwala na zespojenie ze sobą sąsiednich cegieł. Cały budynek ocieplamy wełną skalną lub styropianem, następnie nakładamy siatkę oraz klej.

Nowa technologia, nowe rozwiązania

Innowacyjna technologia budowy domów BrickWood jest wciąż udoskonalana. Aby uzyskać jeszcze lepsze parametry izolacyjne naszych bloczków, jako dodatkową opcję obok stosowanej płyty OSB, oferujemy do wyboru nowe poszycie, czyli płytę gipsowo-włóknową FERMACELL®.

FERMACELL® to płyty budowlane o właściwościach przeciwpożarowych przeznaczone do pomieszczeń wilgotnych. Złożone są z gipsu i włókien celulozy, uzyskiwanych w procesie recyklingu. FERMACELL® są polecane jest ze względu na nieszkodliwość z punktu widzenia biologii budowlanej. Ich proces produkcji jest ekonomiczny i zapewnia wysoką jakość, ochronę przeciwpożarową oraz izolację dźwiękową i termiczną.

Zobacz jak powstaje nasz dom

Wykorzystywany przez nas materiał został przebadany w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, co daje gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności technologii Brick Wood. Innowacyjna technologia budowy domów Brick Wood otrzymała Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2020/1548 wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie z zapisem "pozytywna ocena właściwości użytkowych dla zestawu modułowych pustaków BRICKWOOD do wykonywania ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynków."

Co zyskasz?

Własny dom nie musi być luksusem dla nielicznych. Jesteśmy po to, byś mógł go mieć w korzystnej cenie.
Oszczędność
Struktura naszych bloczków umożliwia szybki montaż, a tym samym maksymalnie skracamy czas ukończenia Twojego wymarzonego domu.
Czas
Dbamy o jakość i bezpieczeństwo wykonania, ale również o naturę. Wykorzystujemy materiały przyjazne środowisku.
Ekologia

Przejdź do góry strony