Brick Wood

Light Wood Plus

Powierzchnia 120 m²

Dom Light Wood to 120-metrowa przestrzeń, w której każdy z członków rodziny znajdzie dla siebie przyjemny kąt. Ogromnym atutem jest salon, który został połączony z częścią jadalnianą oraz z aneksem kuchennym. Okna wraz z wyjściem na taras powiększają tę część domu. Dodatkowo do bryły budynku przynależy garaż o powierzchni 23 m2.

Poza tradycyjnymi pomieszczeniami w projekcie znalazło się miejsce na spiżarnię. W zależności od preferencji istnieje możliwość wybrania ilości sypialni, a to ma wpływ na wielkość części salonowej. Taras z kostki brukowej urozmaica wspólne chwile możliwością spędzania czasu na świeżym powietrzu. Elewacja w kolorze zgaszonej bieli współgra z ciemniejszym wykończeniem, a cały dom jest przytulnym i komfortowym miejscem dla całej rodziny.

  • Możliwość wyboru ilości sypialni
  • Wyjście na taras
  • Duża, otwarta przestrzeń
  • Część dzienna połączona z kuchnią i jadalnią
  • Garaż 23 m2 
Podstawowe informacje:
Powierzchnia domu120 m²
Wymiary domu12,44m x 9,2m
Liczba pokoi2-3
Liczba osób3-4
Liczba pięter1
Min. wymiar działki19.44m x 17.20m
Najważniejsze:
  • Możliwość stworzenia domu pasywnego

  • Postawienie na działce letniskowej

  • Nowoczesny styl

  • Garaż w bryle budynku

  Znajdź sprzedawcę

Energooszczędne domy

Wszystkie nasze domy niezależnie od wybranej techniki grzewczej ze względu na swoją konstrukcję są energooszczędne. Wymogiem, by dom mógł uzyskać miano energooszczędnego jest stopień przenikalności budynków, który obecnie wynosi co najmniej 0,21. Standardowo stosujemy 10 cm wełny, co daje nam przenikalność 0,15. Na życzenie Klienta możemy zastosować wełnę o grubości 5 cm — uzyskujemy przenikalność na poziomie 0,19, co już spełnia powyższe wymogi. Budynki w technologii BrickWood są w pełni przyjazne dla środowiska i ekonomiczne w użytkowaniu.

Technologia

BrickWood jest alternatywą dla tradycyjnych metod stawiania domów. Nieskomplikowany proces budowy, trwałość i ekologiczna struktura naszych cegieł gwarantują spokój i komfort domowników.

Wykorzystywany przez nas materiał został przebadany w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, co daje gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności technologii BrickWood.

Nasza technologia bazuje na mocowaniu cegieł za pomocą wkrętów i pianki montażowej. Pomiędzy wkładamy tak zwany łącznik, który spaja je ze sobą. Z zewnątrz cegłę perforujemy, co umożliwia odprowadzenie pary wodnej, jeżeli taka zbierze się w środku surowca. Cały budynek zabezpieczamy membraną, później ocieplamy wełną skalną, a na wełnę nakładamy siatkę oraz klej.

Czytaj więcej

POZOSTAŁE PROJEKTY:

Light Wood

Powierzchnia 97 m²

Dom Light Wood cechuje się dużą przestrzenią, w której rodzinna codzienność nabiera nowych barw. Ten projekt wyróżnia się na tle pozostałych możliwością stworzenia...

Summer Wood

Powierzchnia 35 m²

Idealna przestrzeń dla pary, która ceni sobie posiadanie swojego, małego kąta na ziemi. Dom Summer Wood wyróżnia antresola i możliwość postawienia na działce letniskowej.

Przejdź do góry strony