Brick Wood

Summer Wood

Powierzchnia 35 m²

Dom Summer Wood to niewielki, nowoczesny domek z antresolą przeznaczony na działki letniskowe. Ten model z pewnością przypadnie do gustu młodej parze, która ceni sobie przytulne, minimalistyczne wnętrza.

Dużą zaletą domu Summer Wood jest antresola, która świetnie sprawdzi się jako część sypialniana, oddzielona od reszty pomieszczeń. Głównym miejscem w domku jest salon, który dzięki dużym oknom stanowi przestronną, jasną przestrzeń. Postawienie takiego domku na zielonej działce może okazać się spełnieniem marzeń o własnym miejscu na ziemi. ​​​​​​

Podstawowe informacje:
Powierzchnia domu35 m²
Wymiary domu5,24m x 8,12m
Liczba pokoi1
Liczba osób1-2
Liczba pięter2
Min. wymiar działki13,24m x 16,12m
Najważniejsze:
  • Możliwość stworzenia domu pasywnego

  • Postawienie na działce letniskowej

  • Nowoczesny styl

  • Antresola

  Znajdź sprzedawcę

Energooszczędne domy

Wszystkie nasze domy niezależnie od wybranej techniki grzewczej ze względu na swoją konstrukcję są energooszczędne. Wymogiem, by dom mógł uzyskać miano energooszczędnego jest stopień przenikalności budynków, który obecnie wynosi co najmniej 0,21. Standardowo stosujemy 10 cm wełny, co daje nam przenikalność 0,15. Na życzenie Klienta możemy zastosować wełnę o grubości 5 cm — uzyskujemy przenikalność na poziomie 0,19, co już spełnia powyższe wymogi. Budynki w technologii BrickWood są w pełni przyjazne dla środowiska i ekonomiczne w użytkowaniu.

Technologia

BrickWood jest alternatywą dla tradycyjnych metod stawiania domów. Nieskomplikowany proces budowy, trwałość i ekologiczna struktura naszych cegieł gwarantują spokój i komfort domowników.

Wykorzystywany przez nas materiał został przebadany w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, co daje gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności technologii BrickWood.

Nasza technologia bazuje na mocowaniu cegieł za pomocą wkrętów i pianki montażowej. Pomiędzy wkładamy tak zwany łącznik, który spaja je ze sobą. Z zewnątrz cegłę perforujemy, co umożliwia odprowadzenie pary wodnej, jeżeli taka zbierze się w środku surowca. Cały budynek zabezpieczamy membraną, później ocieplamy wełną skalną, a na wełnę nakładamy siatkę oraz klej.

Czytaj więcej

POZOSTAŁE PROJEKTY:

Light Wood

Powierzchnia 97 m²

Dom Light Wood cechuje się dużą przestrzenią, w której rodzinna codzienność nabiera nowych barw. Ten projekt wyróżnia się na tle pozostałych możliwością stworzenia...

Light Wood Plus

Powierzchnia 120 m²

Dom Light Wood cechuje się dużą przestrzenią, w której rodzinna codzienność nabiera nowych barw. Ten projekt wyróżnia się na tle pozostałych możliwością stworzenia...

Przejdź do góry strony