Brick Wood

Brick Wood

Technologia

Nowa technologia w branży budowlanej

Brick Wood jest alternatywą dla tradycyjnych metod stawiania domów. Nieskomplikowany proces budowy, trwałość i ekologiczna struktura naszych cegieł gwarantują spokój i komfort domowników.

Bloczki Brick Wood

Nasza technologia bazuje na mocowaniu cegieł za pomocą wkrętów i pianki montażowej. Pomiędzy wkładamy tak zwany łącznik, który spaja je ze sobą. Z zewnątrz cegłę perforujemy, co umożliwia odprowadzenie pary wodnej, jeżeli taka zbierze się w środku surowca. Cały budynek zabezpieczamy membraną, później ocieplamy wełną skalną, a na wełnę nakładamy siatkę oraz klej.

Zobacz jak powstaje nasz dom

Wykorzystywany przez nas materiał został przebadany w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, co daje gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności technologii Brick Wood. Innowacyjna technologia budowy domów Brick Wood otrzymała Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2020/1548 wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie z zapisem "pozytywna ocena właściwości użytkowych dla zestawu modułowych pustaków BRICKWOOD do wykonywania ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynków."

Co zyskasz?

Własny dom nie musi być luksusem dla nielicznych. Jesteśmy po to, byś mógł go mieć w korzystnej cenie.
Oszczędność
Struktura naszych bloczków umożliwia szybki montaż, a tym samym maksymalnie skracamy czas ukończenia Twojego wymarzonego domu.
Czas
Dbamy o jakość i bezpieczeństwo wykonania, ale również o naturę. Wykorzystujemy materiały przyjazne środowisku.
Ekologia

Przejdź do góry strony